COGNOSCIN SPRAY s mátou 75 ml/ 91 g

COGNOSCIN SPRAY s mátou 75 ml/ 91 g
Click image for Gallery
  • 199 Kč
  • Cena bez DPH: 165 Kč
  • Výrobce: AVEFLOR ČR
  • Kód výrobku: 3009
  • Množstevní jednotka (MJ): ks
  • Dostupnost: SKLADEM > 10 ks

Určený pro celou populaci, pro všechny věkové kategorie, pro diabetiky. Může se použít v těhotenství, v době kojení, u dětí.

Účinné látky

Hydrofluoro-olefin 1234-ze.

Aplikace: Korunková část zubu (prostřednictvím vatové pelety nasycené roztokem spreje).

Dávkování

Nanášejte prostřednictvím vatové pelety nasycené roztokem spreje na vestibulární plochu vyšetřovaného zubu. Peletu přiložte pomocí kovové zubní pinzety ke krčku zubu po dobu 5 vteřin. Zdravá pulpa reaguje vyvoláním krátké, ostré bolesti, která ustoupí se zrušením kontaktu. Žádná odezva po expozici naznačuje, že uvnitř zubu nejsou přítomny živé nervy. Přehnaná nebo přetrvávající odezva může poukazovat na zánět pulpy.

Upozornění

Může způsobit lokální podchlazení. Chraňte oči před zásahem spreje. Sprej nevdechujte. Vedlejší příznaky Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obsah/obal v rámci organizovaného sběru.
Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Podobné výrobky