Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky upravují vztahy mezi prodávajícím:

DISSTO s. r.o.,U Dráhy 689,463 12 LIBEREC - Doubí, DIČ:CZ28803906, zaps.v OR KS Ústí n.L. spis.zn.C44969 (dále jen „prodávající“)

a

Kupujícím, který potvrzuje odesláním objednávky, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a souhlasí s nimi.

U zdravotnických prostředků, které jsou naším hlavním sortimentem, si vyhrazujeme právo změnit, příp. odmítnout objednávku kupujícího, který není registrován jako fyzická nebo právnická osoba podnikající ve zdravotnictví.
Vyplněním registračního formuláře dává kupující souhlas prodávajícímu ke zpracování, shromažďování a archivování osobních údajů. Prodávající prohlašuje, že veškeré poskytnuté osobní údaje jsou důvěrné, nebudou nijak zveřejněny ani poskytnuty třetí osobě, s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkající se objednaného zboží (sdělení jména, adresy dodání). Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, má právo na zrušení registrace, tedy o vymazání svých údajů z databáze e-shopu na základě písemného vyjádření nesouhlasu s tímto.

Ceny v internetovém obchodě jsou vždy aktuální a platné, uvedené v Kč včetně DPH.

U objednávek do 1. 500 Kč bez DPH účtujeme poštovné ve výši 119 Kč vč. DPH.
Při objednávce nad 1 500 Kč bez DPH je přepravné i balné zdarma.

Některé výrobky, které jsou vyloučeny z přepravy České pošty, jako např. destilovaná voda v 5 l nádobách apod., pouze rozvážíme vlastní dopravou podle termínu našich pravidelných rozvozů.

Naši stálí zákazníci mají slevy z cen v závislosti na dosaženém obratu za minulý kalendářní rok, resp. u nových zákazníků po dosažení obratu (za podmínky včas uhrazených faktur) 5.000 Kč sleva – 2%,
15.000 Kč sleva – 4%,
30 000 Kč sleva – 6%,
50 000 Kč sleva – 8%.

Ihned po zpracování objednávky je zboží vyskladněno a expedováno. Expedice probíhá nejpozději druhý den po přijetí objednávky, zboží je dodáváno s fakturou. Splatnost faktury je 15 dní. V případě, že požadované zboží není okamžitě k dispozici, bude zasláno v nejbližším možném termínu na náklady naší firmy. Případné přepravné za celou objednávku je účtováno jen v první faktuře, u dalších dílčích zásilek, vztahujících se k jedné objednávce, přepravné neúčtujeme. Objednané zboží Vám zasíláme Českou poštou, příp. jinou přepravní službou, nebo si je můžete vyzvednout osobně v našem skladu – v Liberci, U Dráhy 689.

Kupující má právo nevyhovující zboží do 14 dnů po dodání zboží v bezvadném stavu a v originálním balení vrátit. Je třeba přiložit kopii faktury a udat důvod vrácení, náklady na dopravu prodávajícímu hradí kupující. V případě, že dodávka není kompletní dle odeslané objednávky, bude kupující informován o nejbližším možném dodacím termínu a bude s ním dohodnuto, zda chce zboží poslat v nejbližším termínu po jeho doplnění do skladu, bez účtování dopravného a balného, nebo zda bude objednávka ukončena částečným vykrytím.

V případě zjevného poškození balíku kupující zásilku nepřebírá a s přepravcem sepíše Zápis o škodě, ze kterého bude zřejmé, které výrobky byly poničeny. Není-li poškození balíku při předání zjevné a při rozbalení je zjištěno poškození výrobků, je třeba tuto skutečnost reklamovat ihned, nejpozději následující pracovní den ode dne doručení zásilky nahlásit seznam poškozených výrobků. Později není možné reklamaci uznat.

Na veškeré zboží se vztahuje záruka dle Obchodního zákoníku v platném znění. Na výrobky, u nichž je záruční doba dána exspirací uvedenou na obale (zdravotnické prostředky), je záruční doba určena touto exspirací.

Kupující souhlasí s ukládáním tzv. cookies na jeho počítač. V případě, že je nákup na webové stránce možné provést a závazky prodávajícího z kupní smlouvy plnit, aniž by docházelo k ukládání tzv. cookies na počítač kupujícího, může kupující souhlas podle předchozí věty kdykoliv odvolat.