GC G-aenial A’CHORD Core Kit Unitips (5 x 4 g)

Kód: 79050585
7 402 Kč 6 609 Kč bez DPH
do 10 dnů

Detailní informace

doručení zdarma
doručení zdarma
při nákupu nad 1500 Kč
široký sortiment
široký sortiment
více než 1700 produktů skladem
věrnostní program
věrnostní program
pro stálé zákazníky
výhodný nákup
výhodný nákup
dlouhodobě nízké ceny a pravidelné akce

Detailní popis produktu

GC G-aenial A’CHORD je univerzální světlem tuhnoucí kompozit se zjednodušeným systémem odstínů určený pro zhotovení výplní ve frontálním i postranním úseku.

Tento kompozit byl navržen tak, aby 5 jeho CORE odstínů (A1, A2, A3, A3,5, A4) pokrylo 90 % všech přímých výplní. Ty totiž pokrývají všech 16 VITA odstínů a tím značně šetří čas při volbě odstínu. Díky použití čtyř typů plniva v různých velikostech a s různými indexy lomu světla, umožňuje světelná interakce uvnitř materiálu splynout se strukturou zubu.

Jedinečná kombinace technologií monomerů bez vodíkové vazby zajišťuje, že je materiál měkký a zároveň velmi dobře tvarovatelný a leštitelný, aniž by se lepil. Výplně dosahují dlouhodobé pevnosti, barevné stability, lesku a estetiky.

Balení obsahuje kompule s objemem 0,16 ml (= 0,25 g) v odstínech A1, A2, A3, A3,5, a A4.
Od každého odstínu je v balení 15 ks kompulí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

 GC Europe N.V. je belgická společnost, která se specializuje na výrobu a distribuci dentálních materiálů a technologií. Jejich široké portfolio zahrnuje materiály pro výplně, adhezivy, cementy, zubní litiny a diagnostické materiály.

Firma je uznávaná pro svou inovaci a kvalitu, která odpovídá nejvyšším standardům zdravotní péče. GC Europe N.V. je aktivní v podpoře vzdělávání zubních profesionálů a investuje do výzkumu a vývoje nových technologií, které zlepšují péči o pacienty a efektivitu zubních lékařů.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.